ÖZEL ve YENİ TATLAR


ÖZEL ve YENİ TATLAR
THE BOOMBASTIC - Karışık meyveli milkshake... Enfes karışım, extra atıştırmalıkları ile eşsiz lezzet ve sunum..
Bildiğiniz milkshakeleri silin atın kafanızdan, ya da başka türlü bir yer açın zihninizde çünkü bizim milkshake'imizin  boombastic... Önce çılgın, bol renkli, çocukken sevdiğimiz her ne var ise onlarla bir milkshake yaptık sonra da uzun uzun baktık. Başka da bir isim koyamazdık.. Milkshake'in yeni hali bu, huzurlarınızda THE BOOMBASTIC....

NSK - Ice salep ve vanilyalı milkshake'i önceden denedik mi? Kesinlikle denemeniz gereken kuşkusuz en lezzetli ürünlerimizden

Diğer milkshake'lere kattığımız bütün o farklı dokunuşlar bile yetmedi bize bir noktadan sonra. Daha fazla ne yapabiliriz diye kafa yorduk oturup. Biz, hiç denenmemişi deneyelim siz de daha önce hiç denemediğiniz bir lezzetle buluşun istedik. Ortaya ice salepli bir fikir ve kat kat benzersiz bir tat çıktı.

RIO DE JENERIO - Çikolatalı milkshake'in hindistan cevizi ve kocaman bir küp çikolata ile eşsiz uyumu extra kreması ve meyveleri ile inanılmaz çekicilik
Lezzetli ve kıymetli şeyler ya uzaklarda ya da yükseklerde nedense. Ama tabi ki üzülmeyin, çünkü biz varız. Hiç de üşenmedik.  Mesela Rio De Jenerio, ismini çok uzaklardaki karnaval anavatanından, lezzetinin kaynağını da taaa başka kıtalardan aldı geldi. Yüksek yüksek palmiyegillerden hindistan cevizini, o narin kabukların  içinden çikolatanın özünü bir araya getirdik.
                      
SLASH - Çikolata, karamel ve vanilyalı dondurmanın bitter ve sütlü çikolata ile enfes buluşması
Karamel severleri bu tarafa alabilir miyiz? Çünkü karameli en yakın arkadaşları ile bir araya getirdik ve ortaya şahane bir şey çıktı. Hani böyle bazı bütünler parçalarının toplamından daha fazladır ya...İşte onun yenilebilir hali adeta Slash. Dondurmanın en güzel halleri ile birbirini dengeleyen çikolatalar.... yoğun ama kararında.

MAGNOLIA - Yoğun krema, nutella, fındık, bisküvi ve meyve parçalarının muhteşem buluşması....! Sizlere özgü, kendimize has          sunumumuzla tam bir yemek ertesi... Afiyet olsun.
Magnolia artık aşina olduğumuz bir lezzet olabilir ama bizdeki magnolia o sizin bildiğiniz magnolia'lardan değil. The Boom Rest eli değmiş magnolia.... Lezzeti katlamak için hepimizin sevdiği, kimi zaman her şeyi bir kenera bırakıp kaşık kaşık buluştuğumuz nutelladan yardım aldık. İşin içine bol fındık girince iyice ağızlara layık, özel bir tat oldu.

BOOM KIZARMIŞ DONDURMA - Alternatif  sos seçenekleri ile Maraş usulü kızarmış dondurmamızı hiç mevsim meyvesi ile denediniz  mi?

Tam bize göre bir tarifti kızarmış dondurma, olmazs olmaz dedik menümüzde. Hem çok lezzetli, hem biraz çılgın... ama tabi onu öyle olduğu gibi al, yap, koy tabağa olmaz. Çeşit çeşit soslarla biraz renk, çokça tat katmak gerekiyordu ki The Boom Rest' misafirlerine layık olsun. Artık enfes Maraş Dondurması'nın yanına hangisini yakıştırırsanız... seçim sizin....
                           ÇEŞİD-İ SOS -  sosunu seç beğen :)
                                                      çilek     muz    karamel     karamel      kavun     kivi     çikolata 

Adres: Vali Rahmi Bey Mah. 130. Sok. No:11/A (Meslek Yüksek Okulu Girişi) 35390 Buca, İzmir
(0232) 439 00 15 - info@theboomrest.com
Copyright © 2017 | The Boom Rest